Yarışmaya başvuru tarihi uzatıldı! Son başvuru 20 Eylül 2020

3 Temmuz 2020 tarihinde kamuoyuna duyurulan Endüstri Mirasıyla Batı Karadeniz Instagram Fotoğraf Yarışmasının son başvuru tarihi 20 Eylül 2020 tarihine uzatıldı. Fotoğraflarda yapılabilecek düzenlemelerle ilgili katılımcılardan alınan sorular çerçevesinde yarışma teknik şartnamesine de bir açıklama eklendi.

Yarışmaya başvuru tarihi uzatıldı! Son başvuru 20 Eylül 2020

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen Endüstri Mirasıyla Batı Karadeniz Instagram Fotoğraf Yarışması’nda TR81 Batı Karadeniz Bölgesinin (Zonguldak, Karabük, Bartın) mimari, estetik, emek ve kültürel devamlılık temaları esas alınacak olup dereceye giren katılımcılara birbirinden değerli ödüller verilecektir. Yarışmaya katılacak fotoğrafların TR81 Batı Karadeniz Bölgesi illerinde çekilmiş ve endüstri mirası temasına uygun fotoğraflar olması gerekmektedir.

Son katılım tarihi 20 Eylül 2020 olarak belirlenen yarışmaya ilişkin katılım koşulları ve ayrıntılı bilginin yer aldığı yarışma şartnamesi ile yarışma görselleri haber ekinde yer almaktadır.

Katılımcılar fotoğraf yarışmasına ilişkin görüş, öneri ve sorularını aşağıda verilen e-posta adresinden BAKKA’ya iletebilirler. 


 

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER