Yaptıkları şeytanın aklına gelmez... FETÖ artığı zihniyetin Zonguldak'ta hedefinde kim var?

Ak Parti'de kongre sürecinin devam ettiği şu günlerde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Parti yönetiminde bulunan muhalif isimlerin hedefinde il başkanı, ve Zonguldak belediye başkanı var.

Yaptıkları şeytanın aklına gelmez... FETÖ artığı zihniyetin Zonguldak'ta hedefinde kim var?

FETÖ artığı bu zihniyetler,   belediye başkanı Ömer Selim Alan'ı hedef haline getirmek için sıkça toplantı yaparak planlarını masaya  yatırdıkları iddia ediliyor. FETÖ artığı bu zihniyetlerin şuan yaptıkları tek şey, Ak Parti şemsiyesi altında olmak ve kendilerini güvenceye alarak, hem ticaretlerini hem siyasetlerini devam ettirmek. Parti yönetiminde bulunan bu isimlerin çarsı pazar gezip kendi istediklerini gündemde tutmak için para saçtığı gelen iddialar arasında. Hem kendi ticaretlerini sürdürmek hemde parti yönetimini istedikleri gibi dizany etmeye çalışan, FETÖ alışkanlığı Firavun aklının, seçilmiş belediye başkanını yıpratmaya çalışacak kadar gözünü hırs bürüdü. Bir yönetim içinde bulunan bu çürük elmaların kongre sürecinin ardından temizlenmesi bekleniyor. Parti içindeki bu ihanet çetesi hain darbe girişiminin ardından her ne kadar FETÖ ile bağımız kalmadı dese de izledikleri yöntem FETÖ nün zihniyeti ile bire bir örtüşüyor. Bugüne kadar adeta hizmete aç kalan Zonguldak halkının tek isteği ise, kendi menfaatlerini gözeten bu çıkar çevrelerinin, geldiği günden beri Zonguldak'ın adeta çehresini değiştiren ve yaptıkları ile taraflı tarafsız tüm kesimlerin takdirini toplayan Ömer Selim Alan'a ayak bağı olmaması.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 11:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dürüstçe
Dürüstçe - 5 ay Önce

Şu anki teşkilatın yarısı fetocu

çaycı apo
çaycı apo - 5 ay Önce

bunların dini imanı herseyi koltuk ve şuan içeri girme korkusu bu yapı zonguldakta yıkılmadıktan sonra şehir asla ileri gidemez bu firavunların hepsinin ekonomık durumu tıkırında adamlar gozluk satıyordu en büyük fetocular halen partının içinde aktif gorevde nasıl iş arkadas hepsi birbirine biat ediyor mazAllah

SIRADAKİ HABER