Vali Erdoğan Bektaş'ın ilk mesajı

Valiler Kararnamesi ile Rize Valiliği görevinden Zonguldak Valisi olarak atanan Erdoğan Bektaş, Zonguldak’ta görevine başladı.Vali Bektaş, makamda bilgi almasının ardından basın mensuplarıyla Valilik Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

Vali Erdoğan Bektaş'ın ilk mesajı

Vali Erdoğan Bektaş'ın ilk mesajları:

Vali Erdoğan Bektaş, "Telefonum 24 saat açıktır. 15 yıldır aynı numarayı kullanıyorum. Basın bize göremediklerimizi anlatır.

Zonguldak doğumluyum. Biraz sabredeceğiz. Rize'yi benden iyi bilen birisi yok diyordum. 2-3 ay sonra Zonguldak'ı benden daha iyi tanıyan kimse olmayacak diyeceğim."

Vali Erdoğan Bektaş basın mensupları ile bir süre sohbet etti. Basın önemine değinerek, "Basın önemlidir. Biz basın aracılığı ile vatandaşa sesimizi duyururken vatandaşın isteklerini de basın aracılığı ile öğreniyoruz." 

"Ahmet Bey tanıdığım sevdiğim kardeşim ve iyi bir arkadaşım. Kendisini seviyorum yaptığı herşeye saygı duyarım.Bizden önce her kim ne yaptıysa her şeyin sonuna kadar arkasında olacağız. Herşeye ekleye ekleye gideceğiz,yıka yıka gidilmez. Yapmış olduğu projelerin devamını gerçekleştirmeyi sağlayacağım. Elimizden geleni yapıp burada olduğum zamanı iyi şekilde değerlendirmeye çabalayacağım hep beraber daha iyi bir Zonguldak yapacağız. Herkesten öğreneceğimiz çok şey var" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 07:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER