Vali Çınar KGD'yi ziyaret etti...

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar beraberinde Emniyet Müdürü ve İl Jandarma Komutanı ile birlikte Karaelmas Gazeteciler Derneğini (KGD) ziyaret etti...

Vali Çınar KGD'yi ziyaret etti...

Vali Çınar Karaelmas Gazeteciler Derneği'ne gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin şunları söyledi;

"Biraz geç kalınmış iade-i ziyaret oldu. Elimizden geldiğince öncelikle devlet dairelerini, müdürlerini, meslek örgütlerini, gazeteci örgütlerimizi geziyoruz. Ziyaret yaparken aynı zamanda meseleler de gündeme geliyor. Böylelikle koordinasyon sağlanmış olur. Ben teşekkür ediyorum, güzel yüzlü ve iyi niyetli ağırlandığımız dolayı. İşleri güçleri rast gelsin."

KGD Başkanı Osman Sav da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle dedi;

"Sayın Valimiz geldiğinden beri çok yoğun ve bir koşturma içerisindedir. Bir türlü bir araya gelememiştik. Bu yoğun gündem arasında bizlere vakit ayırdı ve ziyaretimize geldi. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir sergi düzenlemiştik ve o zaman özel davet etmiştik kendisini ama toplantısı olduğu için gelemedi. Şu anda vakit buldu ve yoğunluğu olmasına rağmen geldi. Kendisine teşekkür ediyorum. Sayın Valimizin dediği gibi, hem ziyaret hem de sorunların istişaresi tarzı bir ziyaret oluyor. Ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Vali Çınar, KGD ziyaretinin ardından Belediye Kültür Merkezi Tiyatro Salonu'nda Roman Korosu'nun çalışmalarını izledi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER