Vali Çınar, Beşel'i ziyaret etti...

Vali Çınar, Beşel'i ziyaret etti...

Vali Çınar, Beşel'i ziyaret etti...

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar Orman Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel'i makamında ziyaret eden Zonguldak Valisi Ahmet Çınar ve Vali Yardımcısı Hüseyin Ergi daha sonra Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda Zonguldak'taki ormancılık çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Toplantı sonunda açıklama yapan Vali Çınar ildeki kurumları ziyaretlere başladığını belirterek, "Önemli olan bizim iyi niyetimizle Zonguldak'a hizmet etmemizdir. Koordinasyon da bir o kadar önem arz ediyor. Orman teşkilatının yaptıkları çalışmalar gurur verici en kısa zamanda da çalışmaları yerinde inceleyeceğiz. Zonguldak iline özellikle kırsal turizm alanında ne gibi katkılar sağlayacağımız konusunda valiliğimiz, TSO, Kalkınma Ajansı ve Zonguldaklı iş adamları ile işin kaynağında Gümeli ve Bacaklı Yaylasında bir araya gelip çalıştay düzenleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Vali Çınar, başta Orman Bölge Müdürü Beşel olmak üzere tüm orman teşkilatına hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek Bölge Müdürlüğünden ayrıldı.

Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen sunum eşliğindeki brifinge kaymakam adayları Hüseyin Konak, Uğur Kaya, Orman Bölge Müdür Yardımcıları, Çevre Şehircilik İl Müdürü, Gıda ve Tarım, Hayvancılık İl Müdürü, tüm Şube Müdürleri ile Devrek, Dirgine, Ereğli ve Zonguldak İşletme Müdürleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER