Vali Bektaş: “Polis teşkilatı görevinin hakkını verdiği için mutluyum”

Türk polis teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü kapsamında Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı ve Emniyet Müdür yardımcıları; Zonguldak Valisi Ali Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti.

Vali Bektaş: “Polis teşkilatı görevinin hakkını verdiği için mutluyum”

Valilik önünde düzenlenen çelenk sunum törrninin ardından gerçekleştirilen ziyarette, Vali Erdoğan Bektaş'a çiçek takdim edildi.
Vali Erdoğan Bektaş yaptığı konuşmada Türk polis teşkilatının kuruluşunun 174 yıldönümünü kutlayarak şunları söyledi:”Ülke gündemini teşkilatının hizmetlerini hepimiz biliyoruz. Giderek çeşidinin giderek daha da etkinlikleri artan emniyet, işini güzel bir şekilde yapmaya çalışıyor. Emniyet ile ilgili vatandaşımızdan çok şikayet almıyoruz aksine memnun niyet alıyoruz. Başta müdürümüze personel arkadaşlarımıza bu anlamda teşekkür ediyoruz. İşlerin iyi gittiğini emniyet teşkilatının görevinin hakkını verdiğini görmekten mutluyum teşekkür ediyorum.”


İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı da şunları ifade etti: “174 yıldır çizgisinden sapmadan etmeden milletimizin hizmetinde olan bir teşkilattır. İnşallah vatandaşımız da bizden mutludur razıdır biz onlara gece gündüz hizmet vermeyi sürdürmeye çalışıyoruz. İl genelinde 1261 personelimiz var. 1067’si (POLİS, BEKÇİ) emniyet hizmet sınıfı personeli olmak üzere yaralanmış bir teşkilattır. Yavaş yavaş kendine gelmektedir. Yeni dönemde ekstradan bekçilerimizde gelmiştir.90’a yakını şu anda aktif olarak göreve başladılar. Nasip olursa Haziran-Temmuz aylarında 60 kişi daha alınacaktır.”

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER