Vali Bektaş, İşçi adaylarına seslendi! İnternet başvuruları başladı...

Vali Bektaş, İşçi adaylarına seslendi! İnternet başvuruları başladı...

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, TTK'ya alınacak 1000 maden işçisi için vatandaşlara sosyal medya hesabından seslendi. İşte vatandaşalara o mesajı;

"İşçi adaylarımıza seslenmek istiyorum. Başvurular yarın başlıyor, ayın 18'ine kadar devam edecek. 1000 maden işçisi alımı tamamı noter huzurunda kura ile yapılacak. Alo 170 üzerinden internet başvurusu da mümkün. Şartları taşıyan herkesin başvurusu kesinlikle alınacak."

"+ Her başvuranın bir kura hakkı olacak. Önceden başvurmanın hiçbir farklılığı olmayacak. Bu durumda başvurmak için acele etmenin, gece sabaha kadar sokakta beklemenin hiçbir anlamı yok. Bu yazılan bizim sözümüzdür. Biz buradayız. Lütfen kendimize zahmet etmeyelim."

"+Sürecin madenci adaylarımıza hayırlı olmasını diliyoruz. Lütfen sözümüzü dikkate alınız. Gidiniz istirahat ediniz. Takip ediniz, sıra hafiflediğinde ya da internetten başvurunuzu yapınız. İyi geceler."

"Başvurular yarin sabah 8.30 dan itibaren işkur zonguldak ve iskur ereğli hizmet merkezi ile il ve ilçelerdeki ticaret sanayi odalarında, ayrica tüm belediyelerde alınabilecek.Ayrıca şu andan itibaren internetten ve alo 170 den başvuru yapilabilir. İnternet başvuruları başladı."

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 01:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER