Vali Bektaş, gemi söküm platformunu frenledi!

Kilimli Gemi Sökümüne Hayır Platformu'nca Gemi Söküm Tesisini engellemek için toplanan 4016 imza Vali Erdoğan Bektaş'a verildi.

Vali Bektaş, gemi söküm platformunu frenledi!

Platform adına açıklama yapan Aysel Yılmaz, Kilimli'de gemi söküm istemediklerini ve 4016 imza topladıklarını belirterek bu imzaları Vali Bektaş'a ilettiklerini ifade etti. Aysel Yılmaz,  Vali Bektaş'ın, kararın 1988 yılında alındığını ve şu ana kadar herhangi bir yatırım talebinin olmadığını söylediğini belirterek, bu kararın sümen altında olduğu sürece rahatsız olduklarını, bu kararın tamamen iptal edilmesi için mücadele vermeye devam edeceklerini söylediğini belirtti.

Ayşe Yılmaz, imza veren 416 kişiye teşekkür ettiklerini kaydetti.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2019, 12:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
hale
hale - 11 ay Önce

Frenledi diye bir şey yok. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunup imzalar verilmiş.

Necdet KUTOĞLU
Necdet KUTOĞLU - 11 ay Önce

"Ayşe Yılmaz, imza veren 416 kişiye teşekkür ettiklerini kaydetti." 416 imza yanlıştır, yanlış yazılmıştır 4016 imza olması gerekir, haberin üst kısmında da açıkça bellidir. Yanlışlığı düzeltmeniz gerekir..

İçerikleri Kopyalamak , İzinsiz Yayınlamak Yasaktır...http://www.elmas67.com/genel/vali-bektas-gemi-sokum-platformunu-frenledi-h34067.html?fbclid=IwAR0yY6Zgfuy_xNYigoiKW_vrCPGRefH0Ybc7iOQ_WOdXd_S31GE0JoS7Z8Q

Elmas Televizyonu

Hayri
Hayri - 10 ay Önce

İsteyen kendisi değilmiydi. Neyini frenlemiş.

SIRADAKİ HABER