“Vah Türkiyem vah…” Erol Şeref’ten sert sözler!

Bu güne kadar milli değerler ve maneviyat üzerine kaleme aldığı yazılarla tanınan Zonguldak Türk Ocağı önceki başkanı Erol Şeref “VAH TÜRKİYE'M VAH” başlıklı paylaşımında İstanbul seçimleri öncesinde Başbuğ Alparslan Türkeş’in sözlerini hatırlattı.

“Vah Türkiyem vah…” Erol Şeref’ten sert sözler!

İşte o paylaşım;

“1985’ten beri yaşlı- genç, kadın-erkek, asker- polis, öğretmen-mühendis demeden otuz beş bin Türk vatandaşımızı şehit eden bölücü terör örgütü PKK’ nın başı, bebek katilinin mektubu resmî ünvanlı bir akademisyen tarafından T.C.Devleti’nin önemli bir kurumu olan Anadolu Ajansı eliyle kamuoyuna servis ediliyor...

Türkiye nereye gidiyor? Ne yapılmak isteniyor? Ülkemizi yönetme mevkiinde bulunanlar akıl tutulması mı yaşıyorlar? Cevap bulmakta zorlanıyorum...

Dünyada herhalde bizden başka hiçbir ülke, ağırlaştırılmış ömür boyu hapse mahkum eli kanlı bir terörist başının mektubunu veya mesajını sebep ne olursa olsun resmî devlet kurumu tarafından servis ettirmemiştir.

Allah’ım ne günlere kaldık...

Yazıklar olsun...

Bu yaşananlarla ilgili Merhum Atsız hocanın ve Merhum Başbuğ Türkeş’in sözlerini siz değerli dostlarımla paylaşmak istiyorum.

Atsız hoca diyor ki;

“Bütün dünyada vatan düşmanlarına müsamaha gösteren, hatta onlara mevki ve salahiyet veren tek ülkeyiz.”

“Başbuğ Türkeş diyor ki;

“Eşkiya ile arabuluculuğa kalkışanlar, gün gelir o eşkıyanın kanında boğulurlar.”

Selam, sevgi ve saygılarımla...

Esen kalın...”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019, 17:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şenol avcı
Şenol avcı - 9 ay Önce

Daha ne söylenir

SIRADAKİ HABER