Üniversite Hastanesinde bir skandal daha! Üstelik bu sefer doğum unitesinde…

Son zamanlar meydana gelen olumsuz olaylarla ve hastaların karşılaştığı maduriyetlerle gündemde olan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan skandallara bir yenisi daha eklendi.

Üniversite Hastanesinde bir skandal daha! Üstelik bu sefer doğum unitesinde…

Hakan Kabuk isimli bir vatandaş, erken doğum yapmak üzere olan eşi ile beraber gittiği Üniversite Hastanesinde karşılaştığı sorunları bir videoda anlatarak Elmas Tv whatsapp ihbar hattına gönderdi.

Videoda konuşan vatandaş, Hastane Müdürü Zeki Demiroğlu'nun da kendisi ile ters konuştuğunu belirtiyor. İsmi geçen Hastane Müdürünün hasta yakınları ile kaba bir şekilde konuştuğu, hasta yakınları herhangi bir soru sorduğunda onlara sayqısızca yanıtlar verdiği yönünde daha önce de Elmas Tv'ye ihbarların yapıldığını, okurlarımızın dikkatine sunmak istiyoruz.

İşte hastanedeki akılalmaz uygulamalar yüzünden madur olan vatandaşın anlattıkları...

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2019, 15:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 12 ay Önce

Vatandaşın "hasta bakılmıyor" şikayeti üzerine Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü "Osman Selçuk Aldemir" kıyafetini değiştirip, bir hasta gibi Kuşadası Diş Polikliniği'ne gidip muayene olmak istedi. Ellerinde sigaralar ile personelden "hasta bakmıyoruz" cevabı alınca çalışanlara rektör olduğunu açıkladı ve "halka hizmet etmeyen, devleti israfa uğratan bu kurum ve çalışanlar burada olmamalı" diyerek hastaneyi aynı gün içinde kapattı. Farklı doktor ve çalışanlar ile hastane tekrar hizmete açılacak.

Böyle yöneticilere ihtiyacımız var... ☺️

SIRADAKİ HABER