TTK'ya iş başvurusu internetten nasıl yapılacak? İşte adım adım başvuru işlemi...

TTK Basvuru Yönergesi
Görsellerde bulunan adımları takip ederek TTK ilanını görebilir, ilana tıklayarak sayfanın en altında bulunan kutucuğu işaretleyip "başvur" demeniz halinde başvurunuzu yapabilirsiniz. 
Ana sayfada "iş basvurularim" kısmından başvurunuzu görüntüleyebilirsiniz.

TTK başvurunuzu www.iskur.gov.tr internet adresinden yapabilirsiniz. Şifreniz yok ise TC kimlik numaranızı girdikten sonra şifre bilgisini boş bırakarak hemen aşağıda bulunan "sifremi unuttum" kısmına tıklayarak kimlik bilgileriniz ile yeni şifre alabilirsiniz. Başvurunuzu yapabilmeniz için ozgecmisinizde bulunan meslekler sekmesinde "madenci (genel)" mesleğinin ekli olması gerekmektedir. Daha once kendiniz başvuru islemi yapmadiysaniz görsellerden yardim alarak yapabilirsiniz.

1. Adım 

2. Adım

3. Adım

4. Adım

5. Adım

6. Adım

7. Adım 

8. Adım 

9. Adım

10. Adım

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 17:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüsamettin
Hüsamettin - 1 yıl Önce

Tebrikler bilgilendirme icin.herkes kuyrukta bekleyenlere zerzeniş yapıyor ama empati yapalım kaç yılda bir alım oluyor ve millet sıkıntılı işini garantiye almak işkur binasına girmek ve başvuru çıktısı almak vs düşüncesi ile bu kuyrukta yani sanal ortamda bir tık ile müracatta yanlış yaoarim ederimi düşünüyor ve bir daha bu sans geri gelmezi düşünüyor. Aslında öyle değil işkur müdürü Gönül hanım duyuru yaptı gece vakti kuyruktakilere.Onemli olan kuyruktaki başvuru yapacak olan bazıları ilkokul mezunu olan habersiz olanları aydınlatmak ivedilikle..

SIRADAKİ HABER