TTK ve TKİ'ye personel alınacak

ÖSYM tarafından yayınlanan 2019/1 KPSS tercihleri kapsamında Türkiye Kömür İşletmeleri ve Türkiye Taşkömürü Kurumu da personel alımı yapmaktadır.

TTK ve TKİ'ye personel alınacak

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 18 Temmuz 2019 saat 23.59 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden elektronik ortamda başvuru yapmaları gerekmektedir.Türkiye Kömür İşletmeleri’nde istihdam etmek üzere memur, mühendis alımı yapılacakken Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda istihdam etmek üzere avukat alımı yapılacak.Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarına lisans mezunu adaylar başvurabileceklerdir. Yayınlanan ilanlara göre istihdam edilecek olan personeller Ankara, Çanakkale, Kütahya Zonguldak illerinde görevlendirilecektir.

Detaylı bilgiye Ösym ana sayfasından ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Madenci Zonguldak
Madenci Zonguldak - 12 ay Önce

Türkiye Taşkomürü Kurumu'nun, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istemiş ve onay verilmiş 15 adet maden teknikerinin akıbeti ne olmuş, neden bu tercihlerde alım yapılmamış insanlar mağdur edilmiştir?kim neden neyi beklemektedir? Uzattiklari süreçten dolayı yaşa takılan olursa hesabını kim verecek? Yoksa 15 maden teknikerinin alımı da mülakatla yapilip birileri yine para kazanma veya torpil peşinde mi? Elmas tv bununla ilgili haber yapar mı acaba?

SIRADAKİ HABER