Terkettiği çocuklarını aramak için Zonguldak'a geldi

20 yıl önce sokağa terkettikleri çocuklarını bulmak için ''Müge Anlı ile Tatlı Sert'' programına başvuran Özdemir çifti, çocuklarını aramak için Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine geldi.

Program ekibiyle beraber çocuklarını aramaya koyulan Özdemir Çifti ilk önce Bartın'a gitti. 2 ve 6 yaşındaki iki kız çoçuğunu Bartın merkezindeki bir evin kapısına bırakıp kaçtığını hatırlayan Neşet Özdemir'in, buradaki evi bulamayınca yeri yanlış hatırladığını ve çocuklarını bıraktığı yerin Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde olduğunu söylemesi üzerine, Çaycuma'ya hareket edildi. Çocuklarını bıraktığı evi Çaycuma Otogarı yakınında arayan Neşet Özdemir buradaki aramalarda da bir sonuç alamadı. Program ekibine konuşan Çaycumalı semt sakinleri de burada böyle bir olayın yaşandığı hatırlamadıklarını söylediler. Bunun üzerine en son buradaki çocuk esirgeme kurumuna giden program ekibi, Neşet Özdemir'in çocuklarını bıraktığı evin Bartın'da olduğuna kesin olarak karar kılmasıyla, tekrar Bartın'a döndü. Ama Bartın'daki aramalar da bir sonuç vermedi...

Özdemir çiftinin bu arayışı sonuç vermezken, program ekibinin yaptığı çalışmalarla çiftin çocuklarını bulduğu ortaya çıktı. Çift çocuklarının bulunması haberi üzerine gözyaşlarına boğulurken, telefonla canlı yayına bağlanan kızları Seda ise, anne ve babalarını görmek istemediklerini söylediler.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 21:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER