Tadilat rezaleti... Tuğla parçaları caddeye düştü

ZONGULDAK'ta kentin en işlek caddesi Gazipaşa’da tadilat yapılan eski binanın duvarından kopan sıva ve tuğla parçaları kaldırıma düştü. Bu sırada olay yerinden geçen 2 kişi parçalardan kaçarak kurtuldu.

Tadilat rezaleti... Tuğla parçaları caddeye düştü

ZONGULDAK'ta kentin en işlek caddesi Gazipaşa'da tadilat yapılan eski binanın duvarından kopan sıva ve tuğla parçaları kaldırıma düştü. Bu sırada olay yerinden geçen 2 kişi parçalardan kaçarak kurtuldu.

Gazipaşa Caddesi'nde zemin katında telefon bayii, üst katları boş olan 5 katlı bina tadilata alındı. Ön tarafına iskele kurulan binanın duvarındaki sıva ve tuğla parçaları koparak, güvenlik önlemi için çekilen brandayı yırtarak kaldırıma düştü. O sırada kaldırımdan geçen 2 kişi, son anda kaçtı. Olayda yaralanan olmadı. Bir kişi, yeterli önlem alınmadığı gerekçesiyle tadilatı yapan firmanın yetkilisine tepki gösterdi. Gelen polis ve zabıta ekipleri çevrede önlem aldı. Vatandaşlar karşı karldırıma yönlendirildi. Düşen parçalar temizlendikten sonra binanın önünde kaldırım tamamen yaya trafiğine kapatıldı. Binadaki çalışma da gerekli önlemlerin alınması için durduruldu.  

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2017, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER