"Sizlere minnettarız..."

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Tekin'i ziyaret ettiler 

"Sizlere minnettarız..."

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Mehmet Ali Demirdöğen ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'e nezaket ziyaretinde bulundular. 
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Dernek Başkanı Demirdöğen ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Şehit ve gazilere milletimizin minnettar olduğunu ifade eden Başkan Nuri Tekin, "Ülkemizin bugünlere gelmesinde hiç kuşkusuz en büyük pay şehit ve gazilerimize aittir. Millet olarak sizlere minnettarız. Bu vesileyle, tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah'tan rahmet, hayatta olan gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler diliyorum" dedi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Mehmet Demirdöğen de, Belediye Başkanı Nuri Tekin'e, Dernek faaliyetlerine verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, Derneklerinin düzenlediği mevlit programı ve kuran tilavetine davet etti. Dernek Başkanı Demirdöğen, Başkan Tekin'e derneği simgeleyen çeşitli hediyeler takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER