Şirin:"Engelliler dışarı çıkmasın"

Yasağa kendisi de uyan Hüseyin Şirin kendi evinden seslenerek, engellilere sokağa çıkmayın uyarısında ve çağrısında bulundu.

Şirin:"Engelliler dışarı çıkmasın"

"Engellilere evden çıkmayın" çağrısında bulunan Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin çağrısını evden yaparak örnek bir davranış sergiledi.
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, engelli vatandaşlara evden çıkmamaları konusunda uyarıda bulundu. Şirin, "Bu işin şakası yok, uyarıları dikkate alın." ifadesini kullandı.
TSD Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, vatandaşlara ve engellilere seslendi. Evden çıkmama uyarılarının dikkate alınması gerektiğini belirten Şirin, durumun ciddiyetine dikkat çekti. Şube Başkanı Hüseyin Şirin'in konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle; "Bilindiği gibi ülkemizde koronavirüs nedeniyle büyük bir salgın var. Devletimizin uyguladığı kanunlar ve yasalar gereği evimizde kalmak mecburiyetinde kaldık. Ben tüm engelli arkadaşlarımıza buradan şunu belirtmek istiyorum. Kesinlikle evden dışarı çıkmayın. Ihtiyaçlarınızda zorluk yaşadığınız takdirde belirtilen numaraları arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bu işin geri dönüşü yok. Tekrardan halkımıza ve engellilerimize ricada bulunuyorum. Herkes bizim için değerli ve kıymetlidir.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer yuksel
Muzaffer yuksel - 2 hafta Önce

Gerçekten kötü zamandayiz mevsim dönümü herkes sağ duyulu olması gerekir saygılar değerli agbin Hüseyin şirin
Bu

SIRADAKİ HABER