Sahilden geriye bir tek burası kaldı

Zonguldak’ta deniz ve insanı buluşturacak olan Zonguldak İli Merkez Kıyı Düzenlemesi Sosyal Donatıları İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi Projesi’nin için yıkım işlemlerinde sona geliniyor

Sahilden geriye bir tek burası kaldı

Sahilde Zonguldak Valiliği’nden itibaren liman arkasına kadar her yer yıkılması beklenirken, Deniz Köşkü olarak tabir edilen mülkiyeti belediyeye ait olduğu binanın neden yıkılmadığı ise merak ediliyor. 

VATANDAŞ BU SORULARA CEVAP ARIYOR
Proje kapsamında yıkılmayan bina kalmazken, Deniz Köşkü'nün hangi amaçlı yıkılmadığı ve projeye engel olup olmayacağını ise yetkililer tarafından açıklanması isteniyor. Vatandaş Zonguldak belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'a soruyor! Deniz Köşkü neden yıkılmıyor, imtiyaz ve ayrıcalık mı tanınıyor? 
Zonguldak Sahil Projesi kapsamında Türkiye Denizcilik İşletmecilerine (TDİ) ait  Zonguldak’ın en eski binaları arasında yer alan TDİ binasını yıkım işlemlerini tamamlanmiştı.

PROJENİN 550 GÜNDE BİTİRİLMESİ HEDEFLENİYOR
Öte yandan, Sahil Projesi’ni çok önemseyen Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, projenin 550 gün içinde bitirileceğini ifade etti. Zonguldak İli Merkez Kıyı Düzenlemesi Sosyal Donatıları İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi Projesi’nin ihalesi 9 Mart 2020 tarihinde yapılarak yer teslimi 13 Nisan 2020 tarihinde yapıldı. 550 gün içinde bitirilmesi planlanan projenin maliyeti ise 30 milyon 890 bin TL.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 17:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
67fener
67fener - 1 ay Önce

yıkın bu ucubeyi denzi köskü nedir ya zaten hijyenik bir mekanda degil

balcı ahmet
balcı ahmet - 1 ay Önce

kesin bir bit yenigi vardır kurnaz tilki baskanımızın bir bildigi vardır koruma altına almıştır

inağzılı
inağzılı - 1 ay Önce

kesinlikle onunda yıkılması lazım doğma büyüme zonguldaklı olarak oraya hiç girmedim zaten bir ucube gibi

AA
AA - 1 ay Önce

Deniz köşkü olsa olsa deniz hurdalığı olur denizin içinde bir bina ancak bu kadar plansız bu kadar biçimsiz yapılır.

SIRADAKİ HABER