Saadet Partisi'nden Zonguldak Belediyesi'ne ziyaret "ZONGULDAK BELEDİYESİ'NİN BORÇLARI VAR!"

Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar ve yönetimi Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ı ziyaret etti. “ZONGULDAK BELEDİYESİNİN BORÇLARI VAR”

Saadet Partisi'nden Zonguldak Belediyesi'ne ziyaret "ZONGULDAK BELEDİYESİ'NİN BORÇLARI VAR!"

Burak Erol;"Inşallah bu ziyaretimiz Zonguldak için hayırlı olur. Başkanımızın yapacağı her işte yanındayız. Bizim muhalefet anlayışımız yıkıcı değil yapıcıdır. Bu nedenle kendisi ile rehberlik anlamında daha iyi diyalog kurmak istiyoruz. İl Başkanı olduktan sonra biz kendisi ile görüşememiştik. Zonguldak belediyesinin borçları da var, raporları inceleyeceğiz."

Ömer Selim Alan;"Zonguldak Belediyesi olarak bizin çıkış sloganımız Yeni Zonguldak idi. Ticari anlamda, kültürel anlamda, her alanda Cumhuriyetin ilk kenti olan, emeğin başkenti olan Zonguldak'ı yeniden hak ettiği yerlere getirmek için hayret sarf ediyoruz. Elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmanın mücadelesini veriyoruz. Hedefimiz, ortak paydamız Zonguldak. Inşallah verimli bir toplantı olur. Başkanımızın haklı olarak kaygıları olabilir, değerlendireceğiz. Tekrar tüm Saadet Partisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2020, 21:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER