'Renklerin Kardeşliği'

Karadeniz Ereğli’de, 4 büyük takımın taraftar derneklerince oluşturulan “Renklerin Kardeşliği” gurubunca düzenlenen kan bağışı kampanyası başladı.

'Renklerin Kardeşliği'

Karadeniz Ereğli'de, 4 büyük takımın taraftar derneklerince oluşturulan "Renklerin Kardeşliği" gurubunca düzenlenen kan bağışı kampanyası başladı. 


"Hayat kurtarmak senin kanında var" sloganı ile Karadeniz Ereğli Amfi Tiyatro'da yapılan kampanya Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve ilçenin Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'da dahil oldu. Kan veren Çorumluğlu ve Uysal, bölge halkını kampanyaya destek olmaya davet etti.


Öte yandan, Uysal, sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları kaydetti:


"İlçemizde "Renklerin kardeşliğini" en güzel şekilde sergileyen taraftar derneklerimizin düzenlediği kan bağışı kampanyasına, Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu ile kan vererek destek olduk. Tüm vatandaşlarımızı ve özellikle Kdz.Ereğli Belediyespor taraftarlarımızı, taraftar derneklerimizin bu kampanyasına destek olmaya çağırıyor, Fenerbahçe Dernek Başkanı Serdar Özbek, Galatasaray Dernek Başkanı Timur Şen, Beşiktaş Taraftarları Dernek Başkanı Tarkan Atik ve Trabzonspor Dernek Başkanı Sadık Mercan'ı ve yönetimlerini böyle güzel bir organizasyon gerçekleştirdikleri için tebrik ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER