Protokol bayramlaştı. Tüm isimler orada...

Zonguldak’ta Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Protokol bayramlaştı. Tüm isimler orada...

Camlı Köşk'te düzenlenen bayramlaşmaya, TBMM eski Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Belediye Başkanvekili Havva Yılmaz, Zonguldak İl jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, İl Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ayhan Kafalı, İl Emniyet Müdürü Ahmet Turanlı, sendika yöneticileri, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Vali Erdoğan Bektaş başta olmak üzere Milletvekilleri ve siyasi parti temsilcileri Elmas TV’ye günün anlamına ilişkin duygu ve düşüncelerini aktardı.

Protokolün bayramlaşmasının ardından Polisevi, Huzurevi, Gaziler Derneği ve hasta ziyaretleri gerçekleştirildi.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 14:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar
Yaşar - 1 yıl Önce

Belediye başkanı neden yok

67
67 - 1 yıl Önce

camlı köşk bütün krize rağmen ayakta helal olsun valla:)

Zeki
Zeki - 1 yıl Önce

Başkan ilk bayramda yok. Olur mu böyle!

Serkan
Serkan - 1 yıl Önce

Belediye başkanı nerede, yakınları ile istişareye gitti galiba. Müteahhitlerle neler görüştüğünü istişare ediyorlardır her halde. Bayramda belediye başkanı hiç bir yere gidemez. Protokol bayramlaşmasına katılmak zorundadır. Keyfiyetinde değil. Hiç kimse söylemiyor mu. Muharrem Akdemir her bayram protokol bayramlaşmasına katılırdı. Devlet adabını biliyordu. Şimdi ki işi öğrenmeden başka işlerin peşine düştü. İl başkanı belediyenin proje, inşaat, çevre düzenleme vb. İhale işlerini yakın takip etmesi gerekiyor. Şehire hizmet bahane kendisine çalışmak şahane.

SIRADAKİ HABER