Okullara temizlik ve güvenlik personeli alınacak

İŞKUR il Müdürü Gönül Demirsu, "Toplum yararına proje kapsamında milli eğitim Bakanlığına bağlı okullara verilecek 450 katılımcı ile ilgili bugün Gökçebey ve Ereğli’de noter kurası çekiliyor."dedi.

Okullara temizlik ve güvenlik personeli alınacak

İŞKUR İl Müdürü Gönül Demirsu, okullara temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alınması için kura çekimlerinin gerçekleştirileceğini söyledi.

Demirsu yaptığı açıklamada; "Toplum yararına proje kapsamında milli eğitim Bakanlığına bağlı okullara verilecek 450 katılımcı ile ilgili bugün Gökçebey ve Ereğli'de noter kurası çekiliyor.

Zonguldak Merkez, Kozlu, Kilimli ilçesinin noter kurası Zonguldak merkezde cuma günü, Alaplı, Çaycuma bir Devrek'in kurası cuma günü (yarın) gerçekleşecek. Noter kurasında çıkanlar emniyet sorgulamasına müteakip 08.10.2018 tarihinde okulda da göreve başlayacaklar. Yine okullarda alınacak güvenlik görevlisi ile ilgili başvuruları almaya devam ediyoruz. Başvuru tarihi yarın sona erecek. Başvuru sonrası kurallar 03-04-05 Ekim 2018 tarihinde merkez ve ilçelerde yapılacaktır. Diğer yandan Zonguldak'ta 232 güvenlik görevlisi, 450 temizlik görevlisi alınacaktır."

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER