Öğrencileri rezil ettiniz!

Öğrencileri rezil ettiniz!

Zonguldak şehir merkezinde taşımalı eğitim dışında kalan okullarda eğitimin devam edeceği açıklanmıştı.  Ancak sonrasında başlayan kar ulaşımı aksattı. Buna rağmen okulların tatil edilmeyince tepkiler çığ gibi büyüdü... Geceden yaşanan  buzlanma ve meteorolojinin kar yağışı konusunda saat vermesine rağmen okulların inatla tatil edilmemesi öğrenci velilerini, öğrencileri ve öğretmenleri isyan ettirdi... Öğrencilerin sosyal medya üzerinden kenetlenerek 'tatil' kararı almaları Milli Eğitim ve Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş'a geri adım attırdı. Bazı veliler kararsızlık içinde çocuklarını okula gönderirken yaşanan tutarsızlık nedeniyle herkes isyan etti.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 09:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rıfat ACICI
Rıfat ACICI - 6 ay Önce

Ben daha ilk okula giderken kar boyumu geçiyordu.bacalardan çıkan duman korkusundan nefes alamadan geçerdik.ama yine 5 km.Uzak okula yürüyerek giderdik.şimdi 10 santim kar yağıyor.neymiş okullar tatil olsun.peki geri kalacak ders konuları ne olacak.sınavlar ne olacak.?

Aydın Kaya
Aydın Kaya - 6 ay Önce

Milli eğitime bakan müdüre bak.,, Eğitim öğretimi ikiye böldü. Fakirler gitsin Zenginler yatsın misali.,

Öğretmen
Öğretmen - 6 ay Önce

Yarın için de aynı şey söz konusu. Umarım akşam açıklama yapilir

Muhammet gök
Muhammet gök - 6 ay Önce

Çocuk okula gitti sabah servisle şuan yolda kalmışlar bekliyoruz kaç saat oldu bu yönetim ne yapmaya çalışıyor ille kötü bir olay mı yaşansin

SIRADAKİ HABER