Muhtarlardan Alan'a ziyaret

Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı Dursun Kılav ve Mahalle muhtarı, 19 Ekim muhtarlar günü kapsamında Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ı ziyaret etti.

Muhtarlardan Alan'a ziyaret

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan konuklarını AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve İl Genel Meclisi Başkanı Nejdet karaveli ile birlikte karşıladı, belediyenin yeni toplantı salonunda ağırladı.
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, yaptığı konuşmada muhtarlarla beraber çalıştıklarını, muhtarlarla beraber işbirliği içerisinde olduklarını ifade etti.

AK Parti Zonguldak milletvekili Hamdi Uçar ve AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun da yaptıkları konuşmalarda muhtarları çok önemsediklerini ve değer verdiklerini ifade ettiler.

Ziyarette Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim alan  Parti Zonguldak milletvekili Hamdi Uçar AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve İl Genel Meclisi Başkanı Nejdet karaveli muhtarlara özel isimleri yazılı olan kalemleri hediye takdim ettiler.
Muhtarlarda memnuniyetlerini dile getirdiler.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
67fener
67fener - 1 ay Önce

yayla muhtarı nerede ali rıza nazikoglunu goremedim adam sabahtan aksama kadar ali uzun onunde oturuyor ya git bi baskanla konus görüsme yap mahalle asfalt doktur da yok ben 30 yasındayım bidaki secimlere adayım kardesim

SIRADAKİ HABER