"Mithatpaşa tünelleri açılmadan trafik rahatlamaz"

Zonguldak önceki dönem Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Mithatpaşa Tünelleri açılmadan rahatlamadan şehir içi trafiğinin rahatlaması zor olduğunu söyledi.

"Mithatpaşa tünelleri açılmadan trafik rahatlamaz"

Akdemir; "Her belediye başkanı her emniyet müdürü her valimiz bu konularda şehri temsil eden yetkililer şehrin güzelliği adına ne varsa yapmaya çalışırlar. Sıkıntılar uygulandıkça veya rahatlıkça görülür. Ama ben hep şunu söylemişimdir ben görevdeyken Mithatpaşa tünelleri açılmadan rahatlamadan bu trafiğin Zonguldak içi trafiğin rahatlaması zordur" dedi.
"Tabii ki sadece ben değil ben de önceki belediye başkanlarımız da bu çalışmayı yaptılar kağıt üzerinde bu uygulamada. Mithatpaşa tünellerimiz bitmeden bu trafiğin açılması gerçekten çok zor. Sıkışmadan yürütülmesi çok zor. Yetkililerimiz karar vermişler karar almışlar bir deniyorlar. Onlar da görsün tabii ki sıkıntıları veya işte kolaylıkları neyse onlar da bu işin çözümü için uğraşıyorlar bildiğim kadarıyla her belediye başkanı her emniyet müdürü her sayın valimiz bu konularda şehri temsil eden yetkililer şehrin güzelliği adına ne varsa yapmaya çalışırlar. Bu çok doğal bir zaten çünkü bu şehirde yaşayacaklar bu şehirde hizmet ediyorlar bundan da doğal birşey olmaz. Ancak tabi sıkıntılar uygulandıkça veya rahatlıkça görülür. Şimdi deneme safhasında gördüğüm kadarıyla inşallah bir denesinler bir görsünler tabi halkımız biraz tepki gösteriyor. Doğaldır bu tepkiler ilk etapta hemen. Denenmesinde fayda var. Münazara etmişler kendilerine göre doğrudur. 10 gün müdür bir hafta mıdır ona göre karar verilir ama ben hep şunu söylemişimdir ben görevdeyken Mithatpaşa tünelleri açılmadan rahatlamadan bu trafiğin Zonguldak içi trafiğin rahatlaması zordur"dedi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER