Milletvekiline şok sözler... "Karşıma çıkma, arabayla ezmezsem o... Çocuğuyum"

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bacalarından filtre olmadığı gerekçesi ile kapatılan ÇATES’te çalışan Çatalağzı bölgesinde yaşayan, CHP’de yıllarca mücadele etmiş M.S., CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz'ın telefon görüşmesi sosyal medyaya bomba gibi düşerken, aralarında geçen diyalog ise şaşırttı.

Milletvekiline şok sözler...  "Karşıma çıkma, arabayla ezmezsem o... Çocuğuyum"

Mesut Sarı tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Bunun ilk adımını siz attınız, Kilimli’yi düşünmediniz, sizi biz ateşe attınız. Karşıma çıkma ya araba ile ezmezsem o…pu çocuğuyum. Hayalet gibi buraya giriyoruz. Biz sizi defterimizden sildik, siz ne olursa olsunuz biz bizim için bittiniz. Böyle bir adam yok. Ben senin için arka sokaklarda mücadele ettim. Bu böyle devam ederse ilçe başkanlığının da camını çerçevesini indireceğiz.”
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ile M.S. arasında ki diyalog sosyal medyada en çok izlenen video oldu.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 14:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
67gebze
67gebze - 9 ay Önce

akp li bir provokatör işte vekilde de iş yok hala onu adam yerine koyup bişeyler anlatmaya çalışıyor izledim görüntüleri ...utanç duydum kalitesiz insanlar

Zonguldak
Zonguldak - 9 ay Önce

sen çateste iş buldun diye biz zehir solumak kanser olmak zorundamıyız geri zekalı. adam bu santraller neden gerekli filtreyi bu zamana kadar takmadı diye sormak yerine, seni beni zehirden kurtaran milletvekiline kızıyor güya. sonuna kadar destek milletvekiline.

Şakir çayır
Şakir çayır - 9 ay Önce

Bu görüşme nasıl kayda alındı acaba her tel konuşmasını banda mı alıyor bu şovcu vekil

SIRADAKİ HABER