Milletvekili Yavuzyılmaz’dan, Semt Polikliniği’ne ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ın, koronavirüs salgınının en ön saflarında mücadele eden sağlık emekçilerine teşekkür ziyaretleri devam ediyor. 

Milletvekili Yavuzyılmaz’dan, Semt Polikliniği’ne ziyaret

Milletvekili, geçtiğimiz haftalarda koronavirüs vakalarının yoğunlukla görüldüğü hastanelere gerçekleştirdiği ziyaretlerinin ardından, bugün de Kilimli Semt Polikliniği’ne gerçekleştirdiği ziyaret ile sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

Yavuzyılmaz’ın Kilimli Semt Polikliniği ziyaretine, CHP Kilimli İlçe Başkanı Erol Sarıal eşlik ederken, Milletvekili, sağlık çalışanları için tedarik edilen koruyucu kıyafetleri (tulum) poliklinik sorumlusu hekime teslim etti. 

Yavuzyılmaz, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

“Koronavirüs salgını ülkemizde ve dünyada can almaya devam ederken, virüs en çok mücadele cephesinin ön safında yer alan sağlık çalışanlarını zorlamakta. Birçoğu hayati önemdeki koruyucu giysi ve donanımı eksik olmasına rağmen, kendi yaşamlarını hiçe sayarak çalışmak durumunda bırakıldı. 

Bu süreçte Zonguldak’ın 8 ilçesinde bulunan sağlık emekçilerimize minnet ve teşekkürlerimizi sunarken aynı zamanda dayanışma ile tedarik ettiğimiz koruyucu kıyafetleri de hastane yönetimlerine taktim ettik. Onlara ne kadar teşekkür etsek az. Bu vesileyle de buradan bir kez daha tüm doktorlarımıza ve sağlık çalışanlarına minnet ve şükranlarımızı sunuyorum.”

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER