Milletvekili Polat Türkmen: ‘’Zonguldakspor'un derdi hepimizin derdi’’

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen Elmas TV’de canlı yayınlan ‘’Artı eksi’’ programına telefonla bağlanarak Zonguldakspor’un kritik durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Polat Türkmen: ‘’Zonguldakspor'un derdi hepimizin derdi’’

Elmas TV’de yayınlanan Atilla Öksüz’ün hazırlayıp sunduğu ‘’Artı eksi’’ programının bu haftaki konuğu Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner’di. Programa Telefonla bağlanan AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen Zonguldakspor ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Sunucu: Zonguldakspor meselesinde milletvekillerini neden aktör olarak göremiyoruz? Sorunun çözüm noktasında daha aktif olarak göremiyoruz. Tabi, bu bir eleştiri. Bu konuda düşüncelerinizi almak istiyoruz.

Polat Türkmen: Zonguldaksporun bu derdi bizim de derdimiz. İnşallah en kısa zamanda Zonguldakspor’a elimizden geldiği ölçüde yardımcı olacağız.

Zonguldakspor Türkiye’miz için bir kurumdur. Onu yaşatmak, sürdürülebilir hale getirmek, daha güzel noktalara taşımak hepimizin görevi. Süleyman Caner’e hayırlar diliyorum, Allah kolaylık versin.

Sunucu: Siz daha fazla çaba gösterirseniz, belki Allah daha fazla yardımcı olur, kolaylık verir.

Polat Türkmen: Biz tabi eşlik ederiz, mutlu oluruz yani. Bu konuda esirgeyeceğimiz bir şey yok. Yetki imkamlarımız neye el veriyorsa, kulüp başkanıyla ve yöneticilerle bir araya gelib ne yapa biliyorsak, birlikte yaparız arkadaşlarımızla.

Bu hepimizin meselesi

Bu Zonguldak halkının, hepimizin meselesi. Onun için, dediğim gibi bize düşen ne varsa biz onu yaparız, esirgemeyiz.

Yardımcı olmak konusunda sırf başarılı olduğumuz söylenemez şimdiye kadar. Ama bundan sonra inşallah fırsatlar olur, biz de gayret ederiz.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 17:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zonguldak sevdalısı
Zonguldak sevdalısı - 1 yıl Önce

Trübünlere oynamayın ne yapacaksanız yapın Zonguldaksporun idman sahası bile yok Stad tam anlamıyla bitmedi Takımın durumu belli para yok sponsor yok hala daha boş vaatlerle bu insanlar kandırılıyor Şehircilik ve belediyecilik anlamında hiç bir çalışma yok hep geriye gidiyoruz ilçeler bile merkezden daha yaşanabilir bir durumda hep boş vaatler vah vah vah

Ama bu insanlar uyanmadıkça bu şekilde yönetilmeye layıklar nediyelim????????

Vatandas
Vatandas - 13 ay Önce

Memleketimizde bu kadar sorun varken hicbirimizin derdi futbol değil futbol adı altında degnekçilik bile yapiliyor TTK arazisi futbol takimi adina degnekcilik yapilmak suretiyle kullaniliyor futbol bu sehir ilk on probleminden biri degil kitleleri uyutma aracidir

SIRADAKİ HABER