Memur - Sen’de neler oluyor? Sedat Akdeniz’in görev süresi bitti!

Kdz. Ereğli ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde 1 yıldır şube müdürlüğü yapan Sedat Akdeniz’in görev süresi uzatılmadı.

Memur - Sen’de neler oluyor? Sedat Akdeniz’in görev süresi bitti!
Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Kapıcı’yı devre dışı bırakmak istediği ileri sürülen  Sedat Akdeniz ve Eğitim Bir Sen Ereğli yöneticilerinin Kapıcı’yı görevden aldırma çabaları devam ediyor.
Eğitim Bir Sen Kdz. Ereğli Şube Başkanı Ziya Babal “Sadece siyasette değil, bürokraside de kural aynı. Yükselmek için rakiplerini saf dışı bırakmak gerekiyor. Bana rakip olmasın da işi de lazım değil mantığı var. Dedik ya bugünün makbul bürokratı, siyasilerin ağzına bakan, yan gelip yatan. Sedat arkadaşımız aldığı her görevi başarıyla yerine getirerek bazılarını mahcup ettiği için kendisine müteşekkiriz. Sedat Bey’in makama ihtiyacı yok ama Ereğli’nin, hatta Zonguldak’ın O’na ihtiyacı var” dedi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 14:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat akdeniz
Sedat akdeniz - 1 yıl Önce

Sayın editör. İsmimi kullanarak yaptığınız yalan ve yanlış haberden dolayı öncelikle sizleri kınıyorum.Şahsım olarak hiçbir makam ve mevki talebimin olmadığını belirtmek isterim.Daha önce görev verildi ve biz bu ülkenin çocuklarına hizmeti kendimize ülkü edinerek aşkla çalıştık, gayret ettik bizlere güvenen dostlarımızı, büyüklerimizi mahçup etmemeye çalıştık. Nacizane 6 aylık görevlendirmemiz boyunca da hak ve adalet çizgisinden ayrılmamaya özen gösterdik.Devletimiz görev verdi yaptık. Şimdi görev vermedi diye de küsecek değiliz.Haberinizde bahsettiğiniz ayak oyunları bize yakışmaz.Hangi görevde olursak olalım, bu devlet, bu milet ve en önemlisi bu ülkenin çocuklarının yarınları için aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Sedat AKDENİZ

Ereğlili Murtaza
Ereğlili Murtaza - 1 yıl Önce

Sedat Beyi tanıyanlar makam mevki derdinde olmadığını bilirler ama murat kapıcıyı tanıyanlar zaten bir sürü haberin altına en güzel yorumları yapmış.bu tür haberlerle gündem saptırmayın.gündem sedatın ahmetin mehmetin görev süresi değil murat beyin kendisidir kendisi.

Lazofilof
Lazofilof - 1 yıl Önce

Degerli baskanimizin yapmis oldugu bir yorumdan bunu mu cikarip insanlari farkli algilara yonlendiriyorsunuz.Yok o kadar basit degil. Bir düşüneyim... Hmmmm, yada size böyle bir haber yaptirmis olmasinlar.Size de eglenecek bir gundem çıktı nasil sa... Sedat arkadasimiz kendisine bir gorev verildi ve o da bu gorevi layikiyla yerine getirdi. Bundan once kendisine iytiyac duyulup verilen gorevleri layikiyla yerine getirdigi gibi.Bundan oncekilerde de hiçbir menfaat,alkış,ödül, övgü beklemedigi gibi bunda da beklemedi ve kibir,onur, gurur yapmadan asli gorevine döndü gitti. Asıl gündemi saptirip buraya getirip yaslamak tarafsız, doğru haberciliğin neresidir onu da bu tarz haber yapan, yada yaptirtilan basinin vicdanina birakiyorum.

SIRADAKİ HABER