Lauvar Alanı Projesi'nin ihale tarihi belli oldu

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Lavuar Alanı Projesi’nin ihale tarihini ve görselini sosyal medya da paylaştı.

Lauvar Alanı Projesi'nin ihale tarihi belli oldu

Başkan Alan paylaşımında: “Yıllardır şehrimizin kanayan yarası olan ve atıl halde bulunan, Lavuar Alanı Projesi’nin 2020 yılı Haziran ayı içerisinde ihalesinin yapılması planlanıyor.
#HepBirlikteYeniZonguldak misyonu ile çıktımız hizmet yolculuğumuzda, hasretle beklediğimiz hizmetlerimizi hayata geçirmenin kararlılığı ile.. Bizi izlemeye devam edin...”

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
mecit şahin
mecit şahin - 9 ay Önce

bence altına otopark üstüne bu proje yapılsın zonguldakta o kadar araç sıkışıklığı var nereye park edilecek

????
???? - 9 ay Önce

Zonguldaga gerekli boyle yerler. IsAllah olur. Ama otopark sıkıntısınada el atilmali kesinlikle

Gazipaşalı
Gazipaşalı - 9 ay Önce

Neden sürekli bu projeleri belediye yapıyormuş algısı oluşturuluyor. Yapacak olan toki değil mi. Belediye sürekli açıklama yapıyor. Açıklama yapacaklarına belediye olarak neden yapmıyorlar. Her proje bir kuruma verilmiş. Bu kurumlar madem bunları yapabiliyorlardı. Neden yıllardır yapmadılar. O zamanlarda da Zonguldak milletvekilleri vardı. O zamanki Başkan projeleri hazırlayıp Ankarada bir sürü girişimlerde bulunmuştu. Ancak o zamanlarda bu projelerle kimse ilgilenmemişti. Ama şimdi yapılabiliyor. Zonguldak için çok iyi bir gelişme. Peki belediye bu projelerin neresinde. Normal şartlarda bu projelerin finansmanını belediye karşılaması gerekirdi. Ancak öyle bir durum görünmüyor. Belediye olarak şehre neler yapılacak, başka kurumların yapacaklarından ziyade kendi yapacaklarını anlatsalar

SIRADAKİ HABER