Kıransoy: "Arkadaşlar başardıklarını düşünüyorlar"

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, MHP Genel Merkezi tarafından gorevinden alındı. Görevden alınma sebebini açıklayan Kiransoy; "Genel merkeze ciddi bir şikayet bombardımana aslı astarı olmayan bir sürü mesnetsiz şikayetler yapılmıştır. Bu şikayetlerin sonucunda görevden alındığımı düşünüyorum. Bu şikayetler de kongre sürecinde İl başkanı adayı olmam ile alakalıdır. Arkadaşlar tabii başardıklarını düşünüyorlar görevden alınma beni engelleyecek bir fiil değildir" dedi.

Kıransoy: "Arkadaşlar başardıklarını düşünüyorlar"

Niyazi Kıransoy yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Genel merkezimiz tarafından bugün itibari ile görevden alındım. Tabii bu İl Başkanı tarafından tarafıma tebliğ edilmiştir. 'Merkez yürütmenin yetkisine binaen görevden alındı' yazıyor tebliğde bir sebep ise belirtilmemiş benim bildiğim bir sebep yok görevdeb alınmak için.
2015'in 15 Ocak tarihinde  seçilerek Merkez İlçe başkanı oldum. 2018 yılının 24 Haziranına kadar benimle ilgili herhangi bir sorun yoktuk. Yani bu tarih genel seçim tarihidir. İl başkanımızın istifa edip milletvekili adayı olmasıyla benimle ilgili genel merkezi ciddi bir şikayet bombardımana aslı astarı olmayan bir sürü mesnetsiz şikayetler yapılmıştır ve bu şikayetlerin sonucunda görevden alındığım düşünüyorum. Bu şikayetler de kongre sürecinde il başkanı adayı olmam ile alakalıdır. Arkadaşlar tabii başardıklarını düşünüyorlar görevden alınma beni engelleyecek bir fill değildir. Milliyetçi Hareket Partisi benim yuvamdır. Çünkü bugüne kadar ülkücü çizgide yaşamış bir kişiyim. Ülkücülük benim yaşam tarzındır. Bunu her zaman söylüyorum ve bununla da iftihar ediyorum. Siyasette bu tür şeyler olabilir bunların normal karşılıyorum.  Genel merkezimiz böyle bir tasarrufta bulunmuştur. Tabii bu arada şuanki il başkanının katkısının da büyük olduğunu düşünüyorum. Kendisinin benimle adil bir yarışla seçim kazanması mümkün değildir. Dolayısıyla böyle bir karalama kampanyası başlatmıştır. Belli ki genel merkezimizde buna itibar etmiştir. Söylediğim gibi yani burada görevden alınma benim ülkücünün noktasında benim için bir zaaf değildir".

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER