Kdz. Ereğli Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi tarafından ilçe genelinde sokak hayvanlarına yiyecek dağıttı.

Kdz. Ereğli Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

Kdz. Ereğli Belediyesi ekipleri şehrin çeşitli noktalarında ki Sokak Hayvanları Beslenme Noktaları ile Sokak Kedileri Beslenme Evine mama, yem ve sularını koydu. Sahil bandında deniz kuşlarına ekmek, şehir merkezi içinde yaşayan kuşlara buğday ve beslenme noktaları dışında kalan şehrin değişik yerlerine köpek ve kediler için kuru mamalar konuldu. Ayrıca eski araç lastiklerinden kediler için yapılan evler de beslenme noktaları yanlarına yerleştirildi. Çalışmaların kış ayları boyunca devam edeceği belirtildi. 

İhlas Haber Ajansı

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 ay Önce

Zonguldak taki GÜVERCİNLER MARTILAR KEDİLER KÖPEKLER AÇ.Sadece birkaç vatandaşın bakmasıyla olmuyor.Herkes duyarlı olsun soğuktan kaçtane kedi telef oldu.Gömdüm. Beledıye Başkanına sesleniyorum Birazda sokak hayvanlarına TEYAKKUZ da olsun. Diğer belediye başkanlarından feyz alsın.Belirli yerlerde hayvan barınakları yapılsın hayvanlar üşümesin hasta oluyorlar hastayız diyemiyorlar.ölüyorlar.

SIRADAKİ HABER