Karadeniz Başkanlar Kurulu'na katıldı...

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin açıklamalarda bulundu.

Karadeniz Başkanlar Kurulu'na katıldı...

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Bakanı Hüseyin Şirin, Genel Merkezin Samsun'da düzenlenen Karadeniz Başkanlar Kuruluna katıldı.

Başkanlar Kuruluna Başkan Hüseyin Şirin, Başkan yardımcısı Meral Demirbaş ve Yönetim Kurulu üyesi Kadem Öztürk ile birlikte katılarak Karadeniz Bölgesinde faaliyet gösteren 18 Şube Başkanı ve yöneticilerinin de katılımı sonucu 3 günlük toplantılara katıldıklarını ifade ederek şunları söyledi;

"Yapılan toplantılarda öncelikle ulusal bazdaki engelli sorunları ve Dernek şubelerimizin yerel bazda bulundukları İllerdeki yaşanan sorunları gündeme getirildi. Genel Merkezimizin Kurumsal olarak tüm şubeler arasında bilgi işlem ağı kurmak amacıyla yaptırdığı yazılım programı tanıtıldı ve 25 Nisan itibarı ile bu Program tüm şubeler tarafından kullanılarak Genel Merkez tarafından ve tüm şubeler kendi aralarında her türlü istişare yapmaları sağlanacaktır.
TSD Zonguldak şubesi olarak İlimizden Samsun iline atanan Gençlik Spor İl Müdürü sayın Ahmet Karayılmaz'ın bizleri bizzat toplantı merkezimize gelerek ziyaret etmesine çok sevindik.
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu olarak Bu organizeyi tertip eden başta genel merkezimiz ve Samsun Şubemiz ile Toplantılar için Samsun Mavi ışıklar engelliler tesisini bizlere açan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına Tüm Engelli camiası adına sonsuz şükranlarımızı sunarız."

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER