Türkiye Taşkömürü Kurumuna Genel Yatırım ve Finansman programı çerçevesinde yerüstü işyerlerinde çalıştırılmak üzere alınacak 30 işçinin kura çekimi Eğitim Daire Başkanlığında yapılıyor.
Bu kapsamda, daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere 12 dökümcü, 4 kaynak işçisi, 2 mekanizasyon ve pres işçisi, 8 talaşlı imalat işçisi, 1 ağaç işleri işçisi ve 3 kalite kontrol işçisi olmak üzere toplam 30 kişinin içinden 4 katı oranında asil 4 katı oranında yedek adaylar seçilecek.
Adaylar kura sonrası sözlü mülakata tabi tutulacak.
TTK’ya alınacak kalite kontrol işçi asil listesi;
Kadir Şen,
Burak Saka,
Ömer Faruk Çavdar,
Anıl Ceylan,
Doğukan Turan,
İsa Balçık,
Enes Altun Öz,
Barışcan Kocabıyık,
Ali Ataman,
Erhan Kiraz,
Atılgan Ateş,
Ali Ender Başkurt
Kalite kontrol ikisi yedek aday listesi;
Sezen Tayoğlu,
Yunus Kurtay,
Mert Demir,
yunus Çolak,
Erkan Çulcu,
Selçuk Ekinci,
Erhan Çakmak,
Serkan Ercan Yıldırım,
Savaş Yıldızhan,
Umut Ceviz,
Başar Baş
Mekanizasyon ve pres işçisi asil aday listesi;
Emrullah Kocaadam, Bayram Akpınar,
Tolga Canbaz,
Yunus Erdoğan,
Semih Musluoğlu, Muhammed Muslu, Hayrullah Yılmaz,
Tugay Diktaş
Mekanizasyon ve pres yedek listesi;
Mehmet Emre Yavuz, Ahmet Can Tekin,
Erdem Kabakçı,
Batuhan Tatar,
Sezer Işık,
Furkan Bozacıoğlu, Gürkan Berber,
Mehmet Kocaoğlu
TTK’ya alınacak kaynak işçisi Asil aday listesi
İsmail Şen
Onur Dükülmez
Nurullah Turan
İsa Tunç,
Ünal Kabakçı,
Zafer Asan,
Erkan yaman,
Faruk Türkoğlu,
Halil Emre Özdemir, Tugay Türkoğlu,
Emre Açıkgöz,
Sabahattin Gültekin,
Ömer Arık,
Tenzil Uyur
Kenan Uzun
TTK’ya alınacak kaynak işçisi Yedek aday listesi
Erhan Akkoç,
Ömer Kalaycıoğlu,
Okan Akyüz,
Mertcan Çelik,
Ufuk Çakır,
Ahmet Çan Sarı
Kayhan kaya,
Eray Gül,
Enes Çevik,
Olcay Çelik,
Kaygun Yılmaz,
Tarkan Güneş,
Mücahit Orhan,
Aykut Sezer,
Tunahan Yılmaz,
Nazif Emre Gümüş
TTK’ya alınacak Ağaç işleri işçisi asil aday listesi
Egehan Aydın,
Cüneyt Kul,
Kemalettin Okur,
Yunus Gebedek
Ağaç işleri işçi yedek listesi
Mehmet Ali Köse,
Naim Demiray,
Celal Aydın,
Hüseyin Işık