"Hiç kusura bakmasın, başarısız!"

"Hiç kusura bakmasın, başarısız!"

DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş, gazeteci Gamze Taşdemir'in Elmas TV ekranlarında hazırlayıp sunduğu 'Gündem' programının konuğu oldu.

Programda Zonguldak Belediyesinin çalışmalarını değerlendiren Fatih Keleş, Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan'ı başarılı bulmadığını söyledi.

Devletin projelerini kendi projesi gibi paylaşmasının yanlış olduğunu ifade eden Keleş, bitirilemeyen Amelebirliği Hastanesi yolu ve alternatif yol çalışmalarının gecikmesini eleştirdi.

Keleş yaptığı açıklamada: "Bu şehirde hala daha alt yapı, kanalizasyon, atık suyun ayrıştırılması, doğalgazı nereden geçireceğiz, yolları yeniden kırdık parçaladık diyorsanız belediyeler başarısız. Ömer Selim alan'da önce ki Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'de başarımızdır. Hala daha Amelebirliği Hastanesi yolunu açamayacaksın, 15 günde bitiririm dediğin alternatif yolu bir buçuk ay olmuş hala daha açamayacaksın sonra ben başarılıyım! Hiç kusura bakmayacaksın. İktidarın gücüyle kim ne vaat vermiş, sözünü tutabiliyor mu biz bundan sonra buna bakacağız. Devletin projelerini sahiplenerek kimse kimseyi kandırmasın. Belediye Başkanını ziyaret ettiğimiz bize anlattığı projeler var, biz o projelerin takipçisiyiz."

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2020, 15:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir dahamı? Tövbe
Bir dahamı? Tövbe - 3 hafta Önce

Göğüs hastanesinin yolu üvey evlat oldu. Parke döşeyenler taş bekliyor.müteahhit kırıkları döşeyin diye haber yolluyor.Resmen mahalle ve hastane yolu kaderine terk edildi. Belediyede ilgilenmiyor(takip etmiyor) çok merak ediyorum kim bunlara bir daha(körler hariç) OY verir. Ben vermem.

H GÜNEŞ
H GÜNEŞ - 3 hafta Önce

Devlet gücünü arkasını alıp yapılanları Belediye yaptı gibi göstermek doğru bir şey değil belediyenin yaptığı sadece var olan yolu asfaltlamak ve medyaya asfalt üzerinde poz vermek iktidar partisinin belediye başkanıysan mazerettinin olmadığını bilmen gerekiyor zonguldakın önünü tıkayan fevkani köprüsü başta olmak üzere alternatif yol çalışmaları bir an önce başlamalı istanbulun kıyı mahalesi kadar zonguldağı değil asfalt halı kaplasan ne fayda bu şehir altarnatif yollar istiyor gelişmesine engel ne varsa yık dök yap sonuçta arkanda devlet var yosa secaattin bey gibi bir varmış bir yokmuş olursun

Karaelmaslı
Karaelmaslı - 3 hafta Önce

Boş boş haber yapmakla mi başarı gelecek bu şehre, bu yazıya ancak gülerim sebep mi 30 yaşındayım 15 senedir bu şehirde değildim 15 senedir aynıydı birşey yoktu ki ancak şimdi yaprak kıpırdamaya başlamış artık kör olmak lazım görmemek için

Vahki ne vah
Vahki ne vah - 3 hafta Önce

Hastane yolunun böyle sürümcemede kalması bana şu gerçeği hatırlattı.Hakikaten ASKIDA Zonguldak.Kapanın elinde kalıyor.

SIRADAKİ HABER