Hastanede su borusu patladı: bir hasta yaralandı

Skandallarla adını duyurmaya devam eden Sağlık Bakanlığı'na bağlı Kamu Hastaneler bünyesindeki Zonguldak'ın Çaycuma ilçesindeki Devlet Hastanesinde bu kez yaşanan olayda arızalı olan su borusu hastaneyi göle çevirdi. Bir hasta ise dengesini kaybedip yere düşerek yaralandı.

Hastanede su borusu patladı: bir hasta yaralandı

Geçtiğimiz günlerde adından sıkça duyuran ve manşetlere yansıyan Çaycuma Devlet Hastanesinde olaylar bitmek tükenmek bilmiyor. Hastanenin acil servisinde yaşanan hasta yığılmasından sonra akşamları hastaneyi tanıtan ışıklı tabelanın lambasının kesmesinin ardından hastanede bir olay daha yaşandı.

Kardiyoloji polikliniğinin bulunduğu alanda bir su borusu patladı. Haftalarca giderilmeyen arıza sonucu hastanenin koridoru patlayan su borusundan akan sularla göle döndü. Hafta içi olması nedeniyle yoğun hasta trafiği yaşandığı koridorda bir hasta ıslak zeminde kayarak yere düştü ve yaralandı.

GÖLE DÖNEN ALANA ÇÖP BİDONLU UYARI!.

Öte yandan Kardiyoloji servisindeki su borusunun arızalanması nedeniyle koridoru su basınca hastanenin temizlik personeli hastaların ıslak zemine gelmemesi için su dolu alana çöp bidonu koyarak önlem aldı.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER