HASTANE KORİDORUNDA SOKAK KÖPEĞİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi üroloji polikliniği önünde bir sokak köpeğinin hastane içinde gezinmesi tedavi olmak için sıra bekleyen hastaların dikkatini çekerken hastanenin başı boş görünmesi tepkilere yol açtı.

HASTANE KORİDORUNDA SOKAK KÖPEĞİ
Son günlerde hasta ve yakınlarından whatsap ihbar hattına gelen hijyen, kağıt havlu ve benzeri malzeme eksikliği şikayetlerinin ardından hastane içerisinde bir sokak köpeğinin rahatça hastaların arasında dolaşması hastane personel ve yönetiminin dikkatinden kaçsada tedavi için hastaneye gelen vatandaşların dikkatinden kaçmadı. Üreloji polikliniğinin kapısı önüne yatan sokak köpeği görenleri güldürürken diğer yandan hastanenin başı boş görünmesi düşündürdü. Tedavi olmak için koridorda sıra bekleyen bazı vatandaşlar yaşanan manzarayı cep telefonlarıyla fotoğraflayıp video kaydı yaparken hastane yönetimini ise göreve davet etti.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 11:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent Ecevit...
Bülent Ecevit... - 11 ay Önce

Ne var soğuktan içeri sığınmış hayvan hastane yönetimi insanlara insanlık hayvanlarda bu soğuk günde sahip çıkıyor takdir edin takdir haberide adam gibi yapın girisde soğu

Baytar
Baytar - 11 ay Önce

Köpek bence doğru yerde, orası baytarlik fakültesi degilmi?

Yusuf gunay
Yusuf gunay - 11 ay Önce

Tam bir rezalet hastane. Önünde kopkler terör edyiriyo sahipsiz bitik bir hastane

Gökhan
Gökhan - 11 ay Önce

Hastane ile köpek barınağını birbirine karıştıranlar var galiba. Bülent ecevit üniversitesi neden böyle oldu bilmiyorum ama hastanede bir doktor hastayı odasınsan kovmuş gariban görüp. Onlardan korkudan çıkıp gitmiş. Yakın bu hayvan dostlarımızdan başkası sığınmayacak o hastaneye.

SIRADAKİ HABER