Gençlerden Başkan Alan'a ziyaret

19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. yılı kutlamaları kapsamında Zonguldak Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, beraberinde Şube Müdürü Gazel Güven, Spor uzmanı Saadet Gök ve milli sporcular Umut Kunt ve Elifnaz Bostancı, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a makamında ziyaret etti.

Gençlerden Başkan Alan'a ziyaret

Ziyarette konuşan Gençlik Spor İl Müdürlüğü Hakan Yüksel yaptığı konuşmada,"100. Yıl kutlamaları kapsamında belediye başkanımızı ziyaret ettik. Samsun'da bizi kabul ettiler milli sporcularımız milli sporcularımızla birlikte geldik. Kendisi de spora ve sporcuya son derece destek veriyor. İnşallah bundan sonra daha güzel faaliyetleri gerçekleştiririz. Bu günün anlam ve önemini belirten anlamlı bir ziyareti gerçekleştirdik" dedi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

"Genç sporcu kardeşlerimi yaptıkları ziyaretlere dolayı ben de çok teşekkür ediyorum. Bugün çok önemli bir gün. Millî mücadelenin 100.yıl dönümünü yaşıyoruz. Bağımsızlığımızın sembolü olan bir gün bugün. Gazi Mustafa Kemal Atatürk bugünü gençlerimize armağan etti. Yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizde buradalar. İnşallah bildiğimiz ve beraberliğimiz hep daim olur.”

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER