Fuarda Ereğli'ye yoğun ilgi...

22.EMİTT – Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarının ikinci gününde de, 60 bin metrekarelik 10 ayrı salonda 85 ülkeden konuklarını ağırlarken, fuarın 1065 katılımcısından biri olan Kdz.Ereğli Belediyesi’nin 3.salonda bulunan standı da, ilk gün olduğu gibi ikinci günde yoğun ilgi gördü.

Fuarda Ereğli'ye yoğun ilgi...

22.EMİTT – Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarının ikinci gününde de, 60 bin metrekarelik 10 ayrı salonda 85 ülkeden konuklarını ağırlarken, fuarın 1065 katılımcısından biri olan Kdz.Ereğli Belediyesi'nin 3.salonda bulunan standı da, ilk gün olduğu gibi ikinci günde yoğun ilgi gördü.

Kdz.Ereğli Belediyesi standını  gün içinde ziyaret eden konuklar arasında, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İşbirliği Fuarı ( BAKAF ) heyeti olarak geçtiğimiz günlerde Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı ,Lübnan Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Dr.Albert Chamoun ile birlikte ziyaret eden  IMC Turizm Kurucusu Dr.Mohamad Qawasmi, ünlü türkücü Latif Doğan, Mersin Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi Cumhur Nalcı'da vardı.

Herkül ve Çilek Kız heykellerinin canlı performansının ilgi ile izlendiği standı ziyaret eden konuklar, Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Ersin Kaya ve Özel Kalem Müdürü İbrahim Dönmez tarafından ağırlandı.

Bulak ve Kaya komşu stant olan Kemer Belediyesi standını ziyaret ederek bir süre Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile bir süre görüştü.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER