Firavun aklının hedefinde... Peki halk 9 aylık çalışmasını nasıl buluyor?

Firavun aklının hedefinde... Peki halk 9 aylık çalışmasını nasıl buluyor?

Kimi seçim döneminde para aldığı iddiasını manşetlerden indirmiyor, kimi yasal yapılan atamayı gündeme getirmeye çalışıyor... Bir zamanlar Ömer Selim alana destek verenler şimdi onu eleştiri tahtasına koymuş durumda. Peki bu operasyonun düğmesine basanlar ne istiyor? Bugün Ömer Selim Alan'i gerçekten göreve getirenlere yani halka soruyoruz, bakalım Zonguldak belediye başkanının çalışmalarını halk nasıl buluyor?

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cem
Cem - 8 ay Önce

Hiç bir şey yapmadan abartı yapılıyor. Artık çalışsın belediye. Daha bir şey görmedik.

Hayri
Hayri - 8 ay Önce

Bir yerel basın bir kaç gündür olayı merkezinden başka yere taşımaya çalışıyor. Atamanın yasal olup olmadığını işlemeye çalışıyor. Atamaya hiç kimsenin bir şey dediği yok. Atama tabiki yasal. Ancak yasal olmayan işe gelmeyen birine maaş ödenmesi, işe gelmeyen birine yasal işlem yapılmaması, bu duruma işlem yapmayanlarla ilgili işlem yapılmaması. Bunlarla ilgili kamuoyu bilgi bekliyor. Cuma günü belgelerle konuşacaklardı. Ama hala konuşamadılar. Kamuoyu sizden bu açıklamaları bekliyor.

Bekir
Bekir - 8 ay Önce

Konuyu başka yerlere saptırmayın amacınız ne

Mustafa
Mustafa - 8 ay Önce

Belediye henüz kendisi bir şey yapmadı. Diğer kurumlara yüklüyor. Peki o kurumlar 10 yıldır bunları neden yapmamışlarda şimdi yapıyor. Onun cevabını vermeleri gerekir. Daha belediye şehre kendisi henüz bir şey yapmadı.

Seyfi
Seyfi - 8 ay Önce

Belediye henüz bir şey yapmadı

Yorumsuz
Yorumsuz - 8 ay Önce

Bu gazetenin yorumlar işine gelmiyor. O nedenle yayınlamıyor.

67gebze
67gebze - 8 ay Önce

yahu ufak bir kıpırdanma var dedi dayı yakalamış olayı sadece birkaç mahalle ve çarşı asfalt yapıldı oda en çok oyu aldığı semtler misal fenere uğramadı bile ..basına tanıttığı projeler 2 yıl içinde yapılmalı hakkındaki iddialar ise çirkinlik ötesi erenden para aldı yok özel kalemi aslında başkası oturduğu yerden maaş verdi falan bu konuda savcılık makamı harekete geçmeli hesaplar incelenmeli

Yorumsuz
Yorumsuz - 8 ay Önce

Neden yorumları yayınlamıyorsunuz. Nedir bu taraflı durum. Siz yayınlamayınca gerçekleri değiştiremiyorsunuz. işe gelmeyen birine maaş ödenmesi, işe gelmeyen birine yasal işlem yapılmaması, bu duruma işlem yapmayanlarla ilgili işlem yapılmamasını ilgisiz konulara bağlıyorsunuz. Kamuoyunu cevapsız bırakamaz kamu hizmeti yapanlar.

SIRADAKİ HABER