Eren Holding tulum üretmeye başladı

Eren Holding, Çorlu’da faaliyet gösteren Lacoste tekstil fabrikalarında devlete destek amaçlı maske ve tulum üretimine başladı.

Eren Holding tulum üretmeye başladı

Koronavirüs mücadelesinde devletin yanında yer alarak büyük ve anlamlı bir sorumluluk üstlenen Eren Holding; ürettiği maske ve tulumların tamamını devletin ilgili kurumlarının hizmetine sunuyor.  

Türkiye COVİD19 ile ulusal bazda mücadelesini sürdürürken sağlık çalışanları başta olmak üzere devlet kurumlarında büyük miktarda maske ve tulum ihtiyacı olduğu gündeme gelmişti. Küresel salgına yönelik büyük bir sorumluluk örneği sergileyen Eren Holding; devlet birimlerinin ihtiyacı olan maske ve tulum ihtiyaçlarını karşılayabilmek için holding bünyesindeki tekstil fabrikalarını devletin hizmetine sunarak bir kez daha Türkiye’nin yanında olduğunu gözler önüne serdi.

Eren Holding bünyesinde faaliyet gösteren Lacoste Fabrikası devlet kurumları ile paylaşılmak üzere binlerce maske ve tulumun seri üretimine geçti. Tüm çalışanları ile birlikte mesaiye devam eden Eren Holding’in; salgın krizi son bulana kadar maske ve tulum üretimine devam edeceği öğrenildi.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 22:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özay engin
Özay engin - 2 ay Önce

Allah razı olsun eren holdingden devletimize milletimize yardımcı olmasindan dokayı

SIRADAKİ HABER