Ereğli’den Elazığ’a…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi tarafından Elazığ’a yardım göndermek amacıyla ile kampanya başlatıldı. Vatandaşlardan toplanan yardımın alındığı TIR’ın, akşam saatlerinde Elazığ’a hareket etmesi hedefleniyor.

Ereğli’den Elazığ’a…

Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetinde depremin ardından Ereğli’de yardım kampanyası başlatıldı. Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi tarafından başlatılan yardım kampanyasına vatandaşlar büyük destek veriyor. Giyim eşyası, battaniye, kuru kumanya, çocuk bezi, çocuk maması gibi birçok eşyanın yer aldığı kampanyaya, bazı vatandaşların da marketten yaptıkları kuru kumanyaları teslim ettiği kameralara yansıdı. 

Yapılan yardımın akşam saatlerinde yola çıkacağını, ihtiyaç durumunda lojistik desteğin devam edeceğini kaydeden S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi başkanı Seçkin Turhan “Öncelikle Elazığ’da ki vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun diliyorum. Türkiye’mize geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara şifa diliyorum. Bizde S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi olarak bir nebze de olsun yardımımız dokunsun amacıyla TIR’ımızı buraya çektik. Halkımızdan kuru kumanya olur, yiyecek olur, ısınma ihtiyaçları olur. İhtiyaçları karşılayacak malzemeler ile ilgili yardımları bekliyoruz. Duyarlı vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. İhtiyaç olması halinde lojistik desteği vermeye hazırız” dedi.

(DETAY GÖRÜNTÜLER) Vatandaşların Giyim eşyası, battaniye, kuru kumanya, çocuk bezi, çocuk maması ve marketten yaptıkları kuru kumanyaları TIR’a teslim etmesi. 

(RÖPORTAJ 2.19) Seçkin Turhan “Öncelikle Elazığ’da ki vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun diliyorum. Türkiye’mize geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara şifa diliyorum. Bizde S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi olarak bir nebze de olsun yardımımız dokunsun amacıyla TIR’ımızı buraya çektik. Halkımızdan kuru kumanya olur, yiyecek olur, ısınma ihtiyaçları olur. İhtiyaçları karşılayacak malzemeler ile ilgili yardımları bekliyoruz. Duyarlı vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. İhtiyaç olması halinde lojistik desteği vermeye hazırız”

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER