Emniyet Müdürü Turanlı’dan dolmuşçulara uyarı

Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Turanlı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda halktan şikayet toplayan dolmuşçuları uyardı: Vatandaşa hizmet taahhütlerini yenileyelim. 1gün “Nush” Perşembe CEZA!

Emniyet Müdürü Turanlı’dan dolmuşçulara uyarı

Twitter hesabından kendisine ulaşan bir şikayeti paylaşan Metin Turanlı, şu ifadeleri kullandı: Zonguldak’ta da memleket hikayesi yazılır. Yazılanlar burada da okunur. @ZEM155 Serdar bey kardeşim bulabilirsen yetkililerini onlarla bir toplantı yapın. Keyfiyeti keyfe keder sürdüremeyiz. Nedir anlayalım; Vatandaşa hizmet taahhütlerini yenileyelim. 1gün “Nush” Perşembe CEZA!

İşte Turanlı’ya gönderilen o şikayet mesajı:

Metin Turanlı'nın attığı tweet

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 16:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet gün
Ahmet gün - 1 yıl Önce

Soğuksudaki marketlerin mal alım saatleri de sınırlansa iyi olur. Tüm gün araçları orda. O para kazanacak aracına ceza yok. Ben 5.10 dk.alisveris yapıp çıkıcam hop foto çek arkadan ceza gelsin. MaşAllah.

Beycumali muhammet
Beycumali muhammet - 1 yıl Önce

Mudur bey birde eczaneler sokagina el atsaniz orasi acik otoparmi Allah askina yolda kaldiimda yuruyecek hal kalmamis

madenci
madenci - 1 yıl Önce

asma mahallesi tulumba sokaktaki şahin arabaların egzoz sesinden evimizde oturamaz haldeyiz Birde buralara bakarsanız çok memnun oluruz..

orhan demir
orhan demir - 1 yıl Önce

şehir merkezinde ekseriyetle yolcu almak için klaksiyon çalıyorlar 1 adet gürültü kirliliğiyle alakalı tabala yok bu vatandaşımızı destekliyorum emmiyet güçlerimize başarılar hayırlı vazifeler temenni ediyorum

6767
6767 - 1 yıl Önce

Milleti şikayet edeceğinize yada madem bukadar duyarlı vatandaşsınız ilk önce zonguldağın yolları hakkında yardım isteyin herşeye çözüm buluyorlar madem dünyada kadar ondan bundan herşeyden ceza yazılıyorsa trafikte yolların içinde konuşun toplaşın birlik olun dolmuşlar hakkında şikayetin varsa durak kahyalarına git onlar gerekeni yapar yada 2 tl veripde birde kuyularını kazma sen ilk önce memleketin için bir mücadele ver kendin için değil.

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Dernek başkanı birkere düzene sokacak şoförleri herşeyi devletten beklememek gerekir. Önce eğitim....

hayrullah
hayrullah @Vatandaş - 1 yıl Önce

dernek varmıki Allah aşkına düşmüşler koltuk derdine

676767
676767 - 1 yıl Önce

Madem bu kadar şikayet edliiyo bu dolmuşcular sabah saatlerinde işe gidenler alınmadığında biz işe gidiyoruz bizi almıyolar die şikayet ediliyo bu çalışanlar napsınlar acaba alsan suç bıraksan suç halindeler yağmur yağsın gene aynı insanı mecbur almak zorundasın herkes biyere gidiyo bu insanları artık anlamıyorum yani ceza yazılınca şimdi çok iyi oluyo insanların aldığı üç kuruş para ve ceza ne güzel ya neyse

SIRADAKİ HABER