Ekonomik sıkıntı insanları şanssız bıraktı

Zonguldak’ta 25 yıldır seyyar milli piyangoculuk yapan 65 yaşındaki Nuri Tekinoğlu, vatandaşın alım gücü olmaması nedeniyle şansını deneyemediğini söyledi.

Ekonomik sıkıntı insanları şanssız bıraktı
Bilet satıcısı Nuri Tekinoğlu, son günlerde işlerinin çok düşük olduğunu ifade ederek; “normal günde kazı kazan satıyoruz onun dışında milli piyango bileti yılbaşında daha çok satılıyor. Ancak bugünlerde işler çok durgun. Vatandaşlar bir bayram geçirdi burası emekli şehri oldu. Vatandaşlar bayramda borç harç çoluğunu çocuğunu giyindi. Yakında okullar açılacak vatandaşlığı yine para olmayacak. Kış geldi odun kömür derdi var. Biz de aylarca burada boş bekleriz. Milletin durumu iyi değil. Allah sonumuzu hayır etsin sonumuz hiç iyi görünmüyor. Gün içinde iş olursa bir deste de 500 tane kazı kazan satabiliyoruz. Milli piyango bileti ise yılbaşı ağacına gitmiyor” diye konuştu.

HABER: Aytaç Öztürk

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2019, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
GURBETCİ VELİ
GURBETCİ VELİ - 7 ay Önce

İŞLERİNİZ İYİ GİTMEZ TABİ Kİ NEDEN İYİ GİTSİN SAYISAL LOTODA 5 RAKAM ARD ARDA SIRALANDI AKIL MANTIK KABUL EDİYORMU BİLETLERDE AYNISI MAKİNAYA OYNAT SAYISAL VE SÜPER LOTO GİBİ İSTEDİKLERİNE ÇIKARTSINLAR MİLLET VEKİLİ SAYIN YAVUZ YILMAZ SÜREKLİ ÖNERGE VERDİ MECLİSE KİMSEDE ÖNERGEYİ DİKKATE ALIP MİLLİ PİYANGO İDARESİNİ DENETİME ALMADI BEKLENTİSİ OLANLARA HAYALLERİ OLANLARA YAZIK DEYİLMİ MİLLİ PİYANGONUN ŞİMDİLERDE CİCİ GÜNLERİ HER GEÇEN GÜN VATANDAŞ ZENGİN OLMA HAYALLERİNİ YİTİRMEKTE KENDİ BAŞINA KALACAK MP İDARESİ

SIRADAKİ HABER