Dolmuşçu esnafı mazotta indirim istiyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yolcu minibüslerindeki yolcu sayısının yarıya kadar düşürülmesi sebebiyle dolmuşçu esnafı zor günler geçiriyor.

Dolmuşçu esnafı mazotta indirim istiyor

Zonguldak'ta Kapuz, Rüzgarlımeşe, Tepebaşı, Site. Kilimli ve Çatalağzı olmak üzere tüm istikametlere çalışan şoför esnafları da devletten kendilerine katkı verilmesini talep ediyor.

Dolmuşçu esnafı devletin uygulamaya koyduğu kurallara kesinlikle riyaet ettiklerini ancak kendilerinin de zor günler geçirdiklerini belirterek, "Devletimizden biz de katkı bekliyoruz, mazot fiyatlarında indirim istiyoruz. çok zor günler yaşıyoruz lütfen sesimizi duyun" dediler.

Artık evine ekmek götürmekte dahi zorlandıklarını ifade eden dolmuşçu esnafı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek mazotta indirim istediklerini ifade ettiler.

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
inağzılı
inağzılı - 9 ay Önce

on kişilik arabaya otuz kişiyi tıka basa aldıklarına saysınlar pusula bunu yayınla

Saadet
Saadet - 9 ay Önce

Taksici kanarya internette yorum yapıp milletin yğzüne yalsklık yapma kalıbının adamı ol herkes fedakarlık yapıyor yapcazda kendimiz için değil herkes için bşy istedik

EFENDİ
EFENDİ - 9 ay Önce

BU ZAMANA KADAR HAKSIZ KAZANDIKLARINIZA SAYIN ÜST ÜSTE YOLCU ALIRKEN İNSAN GİBİ TAŞIMA YAPMIYORDUNUZ. İNSANLARI ÜST ÜSTE SIKIŞ TIKIŞ TAŞIYORDUNUZ ŞİMDİ TAŞIYACAK İNSAN BULAMIYORSUNUZ. ETME BULMA DÜNYASI İŞTE. İYİ OLUYOR.

SIRADAKİ HABER