Cumhurbaşkanı söz vermişti... O yol açılıyor...

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ereğli-Devrek arası köy bağlantı yolunda Çaylıoğlu köyüne kadar olan kısmın açılacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı söz vermişti... O yol açılıyor...

Çorumluoğlu, Muhtarlar Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Ereğli Devrek yolunda, Çaylıoğlu’na kadar olan kısmın bu yılın sonuna dek açılacağını ifade etti. Süren çalışmalar kapsamında bayrama kadar menfezin tamamlanacağını belirten Çorumluoğlu, şunları kaydetti:

“Müteahhit, ‘menfezi bayrama kadar bitireceğiz’ diyor. Geçen gün Çaylıoğlu’na gittiğimde söyledim; bu yolun bu zamana kadar kalması, vatandaşlarımıza ciddi bir eziyet çektirmişiz. Hedefimiz Devrek yolunu Sayın Cumhurbaşkanımızın da verdiği söze binaen kısa zamanda açmaktır. Çarşamba günü toplantımız var, bölge müdürümüz de gelecek. Bu toplantı da Çaylıoğlu-Devrek arsını soracağım. Orada müteahhit Bayburt İnşaatın akıbeti belli değildi, bunu bekliyoruz. Ama en azından 15-20’den daha fazla köyümüzü Çaylıoğlu’na kadar açarak bir nebzede olsa rahatlatacağız. Yoksa mevcut yol hakikaten eziyet.”

Kaynak : Ereğlifm

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER