CHP'nin bayramlaşma töreninde tartışma çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde hakaretler havada uçuştu.

CHP'nin bayramlaşma töreninde tartışma çıktı

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Teşkilatı İl Başkanlığı binasında bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşma programına Milletvekili Ünal Demirtaş, 25 ve 26'cı dönem milletvekili Şerafettin Turpçu, İl Başkanı Hakkı Güney, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Programın sonuna doğru herkesin elini öperek bayramlaştığı yaşlı bir partili ile eski Milletvekili Şerafettin Turpçu arasında tartışma çıktı.

Yaşlı parti üyesinin Şerafettin Turpçu'ya yönelik ''Ben seninle aynı karede olmak istemiyorum'' şeklinde bir tepki göstermesine, Şerafettin Turpçu da ''Ben de seninle aynı karede olamk istemiyorum'' şeklinde yanıt verdi. Fotoğraf çekilmesinin ardından Turpçu, "Yaşına başına bak terbiyesiz adam" dedi. Giderek büyüyen tartışmada karşılıklı hakaretlerin havada uçuştuğu görüldü.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 15:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şenol avcı
Şenol avcı - 13 ay Önce

Partiliye bak 35 yıl hep sol parti teşkilatları da bulunmuş emek vermiş eski bir milletvekiline bayram da fırsak bulup kavga ediyor amaç türkiyeyi yönetmek değil parti içi iktidar bildik bileli böyle

Levent Kırömeroğlu
Levent Kırömeroğlu - 13 ay Önce

O yaşlı üye İsmail Kırömeroğlu’dur ve o partinin 85 yaşında hala neferliğini yapan bir üyesidir.Ona hakaret etme terbiyesizliğini gösteren Şerafettin Turpçu’yu da Zonguldak’ta partinin bu durumlara düşmesinin katkılarını tüm partililer bilir.Kendisini saygıya davet ediyorum.....

SIRADAKİ HABER