CHP'den anlamlı yardım

CHP Zonguldak Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’nın ortaklaşa yaptıkları kampanyada il genelinde kırsal bölgelerde yaşayan ihtiyaç sahiplerinin bot ve mont ihtiyaçlarında bulunacaklar.

CHP'den anlamlı yardım

İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bir buçuk ay önce başlattığımız ‘Bir Mont Bir Bot’ kampanyamız üzerine toplanmış bulunuyoruz. Bu güne kadar çok büyük oranda bot ve mont toplanmıştır. Duyarlı olan tüm Zonguldaklara teşekkür ediyorum. Tüm ilçelerde eşzamanlı olarak dağıtıma başlanacak. Buradaki amacımız kırsaldaki köylerdeki küçük kardeşlerimize ulaşmaktır. Soğuktan bir nebze kurmak için yüreklerini ısıtmak için var gücümüzle çalışmalara devam edeceğiz. Destek olmak isteyen herkese kapımız açıktır. Kesinlikle para talep etmiyoruz ancak aldığınız sıfır mont ve botları bize bırakırsanız bizlerde ihtiyaç sahiplerine ulaştırabiliriz.” şeklinde konuştu. 
Haber:Ekrem Açıkgöz

ELMAS TV

YORUM EKLE
YORUMLAR
nermin çetin
nermin çetin - 2 hafta Önce

yardım mı show mu.duygu sömürüsü mü.herşey var.illada insanlar bilecek demi kime ne verdiginizi.yaptıgı yardımı millete show aracı olarak kullanmak bu olsa gerek

SIRADAKİ HABER