"Çaycumalılar Buluşuyor 4" te Madenciler korosu konser verecek

Çaycuma ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Çaycumalılar Buluşuyor’ etkinliğinde ‘Madenci Korosu’ da sahne alacak. Çaycuma Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı, Çaycuma Kaymakamlığı’nın katkılarıyla düzenlenen Çaycumalılar Buluşuyor etkinliği, bu yıl 4-5 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan etkinlikte Madenci Korosu konser verecek.

"Çaycumalılar Buluşuyor 4" te Madenciler korosu konser verecek

Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu "ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR" etkinliğinin bu sene 4’ncüsünü yapılacapını sosyal medya üzerinden bildirdi.Çiloğlu;


"Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz, bu sene 4’ncüsünü yapacağımız "ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR" etkinliği bu sene 4/5 MAYIS CUMARTESİ/PAZAR tarihinde yapılması kararı alınmıştı.
Çaycuma Belediyesi ev sahipliğinde, Çaycuma Kaymakamlığı katkıları ile düzenlediğimiz etkinlikte bilindiği gibi dünyanın her yerindeki Çaycumalıları ve Çaycuma Sevdalılarını bir araya getiren etkinlikte katılımcılar Çaycuma için neler yapılabileceğini ve kendilerinin doğup büyüdükleri yere ne gibi katkılar verebileceklerini de ortaya koyuyor. Projelerin tartışıldığı etkinlik ayrıca çeşitli kültürel ve sanatsal etkinliklerle de çeşitlendiriliyor. Her yıl katlanarak büyüyen “ÇAYCUMALILAR BULUŞUYOR" da etkinliğin bir bölümünde ulusal düzeyde ses getirecek bir konsere de yer veriliyor. Bu yıl icin yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde, son günlerde ülke gündemine oturan MADENCİLER KOROSU bir konser verecek. Katılımcılar tarafından büyük ilgiyle izleneceğini düşündüğümüz konser ile etkinlik yine iyi bir boyuta taşınacaktır.
Ayrıca etkinlik için son değerlendirmeleri yapmak amacı ile organizasyon komitesi ve gönüllüler ile 9 Mart salı günü saat 17:00 seka sosyal tesislerinde bir araya geleceğiz. Ilgi gösterecek tüm dostlarımızı fikirlerini beyan etmek üzere bekliyoruz.
Yüreğinde; hoşgörü, saygı, Çaycuma ve Ülke sevgisi olan herkes ile iş birliği yaparak bu sene çok daha farklı ve mükemmel bir organizasyona imza atacağız. Kapımız tüm Türkiye, Zonguldak ve Çaycuma sevdalılarına açıktır.
HERSEY ÇAYCUMA ICIN, ZONGULDAK IÇIN, ULKEMIZ IÇIN.."

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER