Çaycuma çok huzurlu...

Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı Çaycuma Kaymakamlığı görevine başlayan Muharrem Coşkun ve İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Gönen Süslü için bir tebrik mesajı yayımladı

Çaycuma çok huzurlu...
Çaycuma Belediye Başkanımız Bülent Kantarcı, Çaycuma Kaymakamlığına ataması yapılan Muharrem Cokun’un göreve başlaması nedeniyle bir tebrik mesajı yayımladı. Kantarcı mesajında, “Beş yıl birlikte uyum içinde görev yaptığımız Kaymakamımız Sayın Serkan Keçeli’nin Kahramanmaraş Onikişubat ilçesine atanmasının ardından Çaycuma Kaymakamlığına atanan Sayın Muharrem Coşkun ilçemize gelerek görevine başladı. Sayın Kaymakamımıza Batı Karadeniz’in yükselen değeri Çaycuma’ya hoş geldiniz diyor, yeni görevi nedeniyle kendisini tebrik ediyorum. Buradaki görev süresi içinde kurumlarımız arasında en güçlü bir işbirliğini sağlayarak, birlikte, ilçemize çok değerli hizmetler vereceğimize inanıyor, planladığı tüm görevlerde muvafık olmasını canı gönülden diliyorum. Beş yıllık görevi sırasında, ilçemizde, önemli hizmetlere imza atarak tüm Çaycumalıların kalbini kazanan değerli Kaymakamımız Serkan Keçeli’ye de yeni görevlerinde bir kez daha üstün başarılar diliyorum” dedi.
HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIM
İl- ilçe Jandarma Komutanlıklarında yaşanan nöbet değişimine de değinen Kantarcı, “Öte yandan son yayımlanan kararnameyle yine birlikte görev yapmanın hazzını yaşadığım, İlçe Jandarma Komutanımız Binbaşı Sayın Selçuk Özen Ağrı Patnos İlçe Jandarma Komutanlığına, İl Jandarma Komutanımız Kıdemli Albay Sayın Gökhan İnan da ile Elazığ İl Jandarma Komutanlığına atandı. Her iki komutanımızın da görev yapacağı yeni yerlerde çok değerli hizmetlerde bulunup büyük dostluklar geliştireceğine inanıyor, kendilerine muvaffakıyetler diliyorum. İlçe Jandarma Komutanlığına atanan Üsteğmen Sayın Bayram Dündar ile İl Jandarma Komutanlığına atanan Kıdemli Albay Gönen Süslü’ye kentimize hoş geldiniz diyor, yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum. İki yeni komutanımıza da görev süresi içinde, kentimizde huzur ve asayişin sağlanması için her türlü desteğe hazır olduğumu bildiriyor, uyum içinde önemli hizmetlerde bulunacağımıza inanıyorum” dedi.

ELMAS TV

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER