ÇALIŞMA YOK YOL KAPALI...

ÇALIŞMA YOK YOL KAPALI...

Zonguldaka Belediyesi tarafından bakım ve onarımı alınan  Mithatpaşa Mahallesi ve  Uzun Mehmet Göğüs Meslek Hastalıkları Hastanesi ile Yenicami arasındaki yolun 45 gündür kapalı olması vatandaşları isyan noktasına getirdi. Hastane yolu olması büyük önem arz eden yolun ne zaman tamamlayınca merak konusu oldun. Vatandaşlar Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın büyük ve cazip vaatlerle seçildiğini ifade ederek yolun bir an önce yolun trafiğe açılmasını istediler.

ELMAS TV

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 12:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
67fener
67fener - 1 ay Önce

ya burda nasıl bir film dönüyor merak konusu 6 aydır bura rezillik içinde belkde daha fazla

67fener
67fener - 1 ay Önce

siz bide gelin feneri görün haber yapın zong spor klüp binası önü 2 defa yama yapıldı hepten berbat oldu heryer köstebek yuvası cevre düzeni yok gecen fener yokusu asfalt oldu kaldırım yol kenarları berbat

Bir  anne
Bir anne - 1 ay Önce

Hayatımızın içine ettiniz valla. Çocuğum dershaneye gidiyor. Gecen hafta o yolda ayağıni burktu. Dr. Ve hastane asamamiz oldu. Bu nedir anlamadım. Koca yaz durdunuz , simdiyimi buldunuz. Çocuğum dizinden ameliyatlı. Arabayla bırakamıyorum. Mecburen yürümek zorunda kalıyor. Günde kaçtan ağrı kesici alıyor artik hesaplayamiyorum. Vatandaşa işkence olsunda nasil olursa olsun.

A.K.
A.K. - 1 ay Önce

Açılsa ne olacak? Yukarısı hastane girişine kadar bozuk oralar yapılmadı. Tapu kadostro inşaatının biteceği yok. Kenardaki saclar kaldırılsın yaya yolu açılsın.Daha ne bekleniyor?. Yolun inşaatla alakası kalmadı.

SIRADAKİ HABER